Salon z kuchnią

Projekt salonu z aneksem kuchennym w mieszkaniu, które zaprojektowaliśmy w jednej z Gdańskich nowych inwestycji (FRONT PARK MOTŁAWA).

Zobacz projekty innych pomieszczeń tego samego mieszkania: sypialnia, łazienka, przedpokój.

Elewację budynku pokrywa cegła, dlatego też ten materiał pojawił się we wnętrzu projektowanego salonu. Jedna ze ścian została obłożona płytkami z cegły rozbiórkowej, a na niej zawisł czarno-biały portret z GalleryStore.

 Modna butelkowa zieleń pojawia się we wszystkich pomieszczeniach mieszkania w formie małych akcentów. Z zielenią dobrze współgrają elementy czarne, cegła w naturalnym kolorze; a tło dla całości stanowi biel połączona z drewnem.

W części jadalnianej uwagę zwraca imponująca miedziana lampa projektu Constance Guisse – PETITE FRITURE – Vertigo, natomiast w salonie wisząca lampa Kare Design – Monte Carlo Sette. Równie ciekawe są pozostałe lampy, które znajdziemy w tym pomieszczeniu.

 

W centralnej części salonu stoi wygodny narożnik Harris. Całość uzupełniają oryginalne dodatki, które czynią wnętrze niepowtarzalnym.

 

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Bardzo ładny projekt wnętrza.Cegła na ścianie wygląda jak by ją nadgryzł „ząb czasu” ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Leave a Reply

Facebook
Pinterest
Instagram